Askeri Personel Meslek İçi Sınavlara Hazırlık Kitabı Uygulaması

Askeri Personel Meslek İçi Sınavlara Hazırlık Kitabı Uygulaması

2021 Kara Kuvvetleri Komutanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği GYS UDS KARSU Kanunlar Yönetmelikler ve sorular…

Kara Kuvvetlerinde çeşitli birimlerinde görevli personelin gireceği sınava ilişkin bilgileri kısa ve öz şekilde öğrenirken, sorularla pratik yaparak çok zaman harcamadan sınavlarına hazır olmalarını sağlamaktır. Sınava Hazırlık amacıyla kanunlar ve yönetmelikler ile sınav formatına uygun hazırlanmış sorularla sınava hazırlanabilirsiniz.

Kitap taşımanıza gerek kalmadın sürekli güncellenen uygulama ile meslek içerisinde de aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulama içerisinde binlerce soru ve çeşitli aktiviteler.

Uygulamanın kapsadığı sınavlar:

KARSU Karargah Subaylığı Sınavı

Astsubaylıktan Subaylığa Geçiş Sınavı

Sözleşmeli Subaylıktan Muvazzaf Subaylığa geçiş Sınavı

Sözleşmeli Astsubaylıktan Muvazzaf Astsubaylığa Geçiş Sınavı

Uzman Erbaşlıktan Astsubaylığa Geçiş Sınavı

 Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda çeşitli birimlerinde görevli personelin gireceği sınava ilişkin bilgileri kısa ve öz şekilde öğrenirken, sorularla pratik yaparak çok zaman harcamadan sınavlarına hazır olmalarını sağlamaktır. Sınava Hazırlık amacıyla Konu Anlatımı ile Soru Bankası ve Açıklamalı Deneme Testleri kitabıyla sınava hazırlanan adayın başka bir kaynağa ihtiyaç duymaması için hazırlanmıştır.

Aşağıdaki linkten inceleyiniz

ASKERİ PERSONEL MESLEK İÇİ SINAVLARA HAZIRLIK KİTABI (TÜM KUVVETLER İÇİN)

ankara escort

Yazı dolaşımı