WhatsApp Image 2021 01 15 at 21.53.21
Hava Kuvvetleri Personel Sınavı

MİLİTARYAPP HAVA KUVVETLERİ PERSONEL SINAVI – GYS

MilitaryApp Hava kuvvetleri kapsamında hazırladığı Hava kuvvetleri Personel Sınavı – GYS sizlerle.

MilitaryApp ekibi tarafından hava kuvvetlerinde ve askeri uygulamalarda alanında tek olmanın gururuyla kullanıcılarıyla buluşuyor.

MilitaryApp ekibi tarafından Hava Kuvvetleri kapsamında Sözleşmeli Subaylıktan Muvazzaf Subaylığa geçiş Sınavı , Sözleşmeli Astsubaylıktan Muvazzaf Astsubaylığa Geçiş Sınavı, Uzman Erbaşlıktan Astsubaylığa Geçiş Sınavı ve Astsubaylıktan Subaylığa geçiş sınavları ele alınıp kullanıcıları için mobil uygulama tasarlanmıştır . Bu mobil uygulamanın amacı askeri personelin yoğun bir tempoda çalışırken kitaptan test çözmeye , konu çalışmaya vakit bulamamasından kaynaklıdır. MilitaryApp ekibi bunu ele alıp askeri personel için bu uygulamayı hazırlayarak askeri personelin günlük yaşamında kolaylıkla her an elinin altında olan telefondan hem iş hayatını devam ettirip hem de ders çalışabilmesini amaçlamıştır. Her an her vakit telefonunuzdan uygulamaya girip ders çalışabilir zorlandığınız konuları işaretleyip sonrasında geri dönebilmeyi olanak sağlayan uygulamada quiz sistemi ile personelin adete bir sınav edası ile deneme çözmesini yanlışlarını daha kolay görmesini sağlıyor.

MilitaryApp ekibi uygulamayı hazırlarken personelin yoğun iş temposunda onlara zorluk oluşturmayacak şekilde yalın bir yapı kullanarak tasarımını hazırlamıştır. Personel uygulama extra olarak askeri haberleri takip edebilecek gündemden haberdar olabilecektir. Personelin günlük yaşamında işteyken yardımcı olabilecek terimler uygulanacak yönetmelikler kanunlar personelin hizmetine sunulmuştur.

MilitaryApp alanında tek olmakla beraber kullanıcıları için her daim çalışıyor uygulamayı güncel tutmaktadır. Kullanıcılarının 7/24 mail yoluyla sorularını yanıtlıyor istedikleri sorular ve konular hakkında yardımcı olmaktadır. MilitaryApp ekibinin en önemli ince noktası kullanıcılarının öneri ve görüşlerini dikkate almasıdır. Kullanıcılarının zorlandıkları ihtiyaç duydukları konular hakkında yardımcı olarak eksik hissettikleri konular hakkında yeni sorular istemlerine göre sisteme yüklenmektedir.

MilitaryApp ekibi Hava Kuvvetleri konusunda soruları hazırlarken titizlikle özen gösterip kullanıcıya doğruyu ve hızlı öğrenmeyi kolay çalışabilmeyi hedeflemiştir. Kullanıcıları için her daim uygulamayı güncel tutup değişen kanunlar konusunda kullanıcıları bilgilendirip uygulama üzerinden değişim yapmaktadır. Uygulama her geçen gün daha da geliştirilip daha çok soru uygulamaya yüklemek için çalışmalarına devam etmektedir. MilitaryApp ekibi oluşan önemli haber özel günler ve tarihlerde kullanıcılarına mobil uygulama üzerinden bildirimler göndererek hemen öğrenebilmesini ve sınav çalışmalarını hatırlatması yönünden kullanıcılarını yalnız bırakmamaktadır.

MilitaryApp ekibinin hazırlamış olduğu uygulamalara ulaşmak için hem ios hemde android platformlardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca MilitaryApp ekibinin haber sitesini https://www.militaryapp.net/ takip edip gündemden haberdar olabilirsiniz.

MilitaryApp.net den askeri alanlarda güncel uygulamalar;

2021 Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği GYS UDS Kanunlar Yönetmelikler ve sorular…

Hava Kuvvetleri’nde çeşitli birimlerinde görevli personelin gireceği sınava ilişkin bilgileri kısa ve öz şekilde öğrenirken, sorularla pratik yaparak çok zaman harcamadan sınavlarına hazır olmalarını sağlamaktır. Sınava Hazırlık amacıyla kanunlar ve yönetmelikler ile sınav formatına uygun hazırlanmış sorularla sınava hazırlanabilirsiniz.

Kitap taşımanıza gerek kalmadın sürekli güncellenen uygulama ile meslek içerisinde de aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulama içerisinde binlerce soru ve çeşitli aktiviteler.

Uygulamanın kapsadığı sınavlar:

Astsubaylıktan Subaylığa Geçiş Sınavı

Sözleşmeli Subaylıktan Muvazzaf Subaylığa geçiş Sınavı

Sözleşmeli Astsubaylıktan Muvazzaf Astsubaylığa Geçiş Sınavı

Uzman Erbaşlıktan Astsubaylığa Geçiş Sınavı

googleplay
appstore

6.5 inch Screenshot 1 1
6.5 inch Screenshot 5
6.5 inch Screenshot 8