MilitaryApp Eğitim Uygulamaları

YiCX2s 3
Sınav Uygulamaları

Eğitim, sorumluluk ve emek isteyen ciddi bir iştir. Bu sorumluluk duygusu içerisinde sizler için en iyisini yapmayı amaçlayan MilitaryApp sizlerle.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ihtiyaç duyduğu subay ve astsubaylar; “Türk Silahlı Kuvvetleri İnsan Gücü Planı”ile“Personel Temin ve Yetiştirme Planlarına”uygun olarak Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından sınavla seçilir ve tertip edilir. Tertip edilmelerini müteakip yüz yüze eğitim süreci başlar. Bu sınavı kazanarak, yüz yüze eğitimi de başarı ile geçen personelin maaşlarında artış olmakta, şerit rozet verilmektedir.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yapılan “Astsubaylıktan Subaylığa Geçiş Sınavı ile Uzman Erbaşlıktan Astsubaylığa Geçiş Sınavları”; “Astsubaylıktan Subaylığa Geçiş Yönergesi”, “Uzman Erbaşlıktan Astsubaylığa Geçiş Yönergesi” göz önüne alınarak “Astsubay Meslek İçi Eğitimi Yönetmeliği”, “Genelkurmay Başkanlığı Direktifleri, MKS:164-1 TSK Eğitim ve Öğretim Konsepti”, “MKS:164-2 Türk Silahlı Kuvvetleri Uzaktan Eğitim Konsepti” esaslarına göre branşı ne olursa olsun “Her Askerin Bilmesi Gereken Müşterek Temel Konular” ve “Mesleki Bilgi ve Beceri Konuları” ile ilgili soruları sorulmaktadır. Bu sınavlarda; sınava katılanlarda aranan sadece bilgi değil, hızlı ve doğru düşünebilme, kendine güven, zamanla yarışabilme ve en önemlisi pratik yeteneğidir.

İşte bu doğrultuda, hazırlanan Askeri Personel Meslek İçi Sınavları Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık için MilitaryApp ekibi bu konuya el atmış askeri personellere uygun mobil uygulamalar geliştirmiştir.. Konular ve devamında hazırlanan sorular son değişikliklere göre hazırlanmıştır. Sorularda anlaşılır ve yalın bir dil kullanılmıştır. Bu uygulamalar içerik zenginliği olarak emsalini bulamayacağınız tek kaynaktır. Bu mobil uygulamaları da siz adaylarımıza sunmaktan gurur duyuyoruz.

Askeri mobil uygulamalar hazırlanırken, geçmişte yapılan Askeri Personel Meslek İçi Sınav Soruları incelenmiş ve bu sınavlarda sorulan sorular göz önünde bulundurularak analiz edilmiş, yapılan analiz sonucunda gereksiz bilgilerden kaçınılarak sınav yapısına uygun olarak konular ile kitaplar özetlenmiş ve sınava en uygun şekilde düzenlenmiştir. Uzun ve yılların deneyim ve birikimi sonucu kitaptaki konular, öğrencilerimizin en kolay biçimde öğrenebilecekleri sistematik bir biçimde kaleme alınmıştır. Konular son değişikliklere göre hazırlanmıştır. Konularda anlaşılır ve yalın bir dil kullanılmıştır. Sizlere sunulan uygulamalar her an elinizin altında olan telefonda olup, her zaman her yerde çalışabilme olanağı sağlamaktadır.

Uygulamalrımızın amacı, sınava girecek askeri personelin, gireceği sınava ilişkin bilgileri kısa ve öz şekilde öğrenirken, sorularla pratik yaparak çok zaman harcamadan sınavlarına hazır olmalarını sağlamaktır.

Uygulamalarımızda; doğru ve son değişikliklerin ele alınmasına özen gösterilmiştir. Buna rağmen gözümüzden kaçan, eksik veya hatalar olursa, bizi affetmenizi diliyor, bu hataları tarafımizi mail yoluyla bildirerek düzeltilmesini sağlayacak arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz. Uygulamalarımızda yapılan mevzuat değişikliklerine sahip olabilmek için

googleplay

appstore

haber sitemiz https://www.militaryapp.net/ ziyaret edebilirsiniz.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda yapılan Askeri Personel Meslek İçi Sınavlarında: (Astsubaylıktan, Subaylığa Geçiş Sınavı Sözleşmeli subay – Astsubaylıktan Muvazzaf Subay – Astsubaylığa Geçiş Sınavı, Uzman Erbaşlıktan Astsubaylığa Geçiş Sınavı, İhtisaslaşma (Branş) Sınavı; branşı ne olursa olsun her adayın bilmesi gerektiği düşünülen temel kavramlar, askeri konular, hukuk konuları ve genel kültüre dayanan sorular sorulmaktadır.

Bu sınavlara yönelik askeri alanda yapılan mobil uygulamalar militaryapp.net tarafından özenle hazırladıkları sorular yanısıra konu anlatımlar ile size kolay öğrenim yoluyla android ve ios platformlarında kullanıcılarına ulaştırıyor. Militaryapp ekibi kendisini sadece askeri alanlarda olan ihtisas , astsubaylıktan subaylığa,uzmanlıktan astsubaylığa ,sözleşmeli astsubaylıktan muvazzaf astsubaylığa geçiş sınavları yolunda geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.Her geçen yeni zamanlarda yeni sorular mevzuata uygun olarak uygulamalara eklenmektedir. Her daim güncel tutulan uygulamalar değişen yönergeler ve kanunlar hususunda Militaryapp ekibi tarafından titizlikle takip edilmekte ve güncel tutulmaktadır.

Kullanıcılarını yoğun kitap stresinden kurtarıp her zaman elinin altında olan telefonda kullanıcıları ile buluşuyor. 7/24 mail desteği ile yeni sorular konusunda kullanıcıya yardımcı olmakla beraber öneri ve görüşleri dikkate almaktadır.Militaryapp askeri alanda mobil uygulamalar konusunda alanında tek olmakla beraber kendini geliştirmeye zaman geçmeden devam ediyor.

Militaryapp ekibinin hazıladığı quiz sistemi ile kullanıcılar soruları daha güzel yanıtlıyor yanlışlarını daha kolay görmelerini sağlıyor.İçerisinde barındırdığı denemeler sayesinde adeta bir sınav edası ile sizi sınava daha hızlı ve pratik birşekilde hazırlıyor.Bir askeri personelin günlük çalışma koşullarında yardımcı olabilecek terimler kolaylaştırabilecek yönetmelikler sayesinde sınav harici kullanıcıya iş hayatındada kolaylık sağlıyor.Militaryapp ekibi sizin için herşeyi düşünerek uygulamalarını takip ediyor ve hr daim güncelliyor.Eğitim, sorumluluk ve emek isteyen ciddi bir iştir.Eğitim, sorumluluk ve emek isteyen ciddi bir iştir Militaryapp ekibi bunu öncü edip sizlere ulaştırmıştır. Sevgilerle.