Gündem

Milli Savunma Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Büro Personeli Teknisyen Destek Personeli Alım İlanı

msb personel alimi2022

Milli Savunma Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı yapacak Büro Personeli, Teknisyen, Destek Personeli, Koruma ve Güvenlik Personeli, kütüphaneci, Hemşire, Sağlık Teknikeri Alım İlanı 11 Ağustos – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında online olarak yapılacak.

msb personel alimi2022
msb sözleşmeli personel 2021

Milli Savunma Bakanlığı 338 personel alacağını duyurdu. Başvuru süreci 11 Ağustos – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Başvurular, 11.08.2021-31.08.2021tarihleri arasında http://personeltemin.msb.gov.tr adresi üzerinden çevrimiçi (online) yapılacaktır.

SINAV TARİHİ VE YERİ:

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların sözlü sınav tarihi ve yeri https://personeltemin.msb.gov.tr adresinde tebliğ niteliğinde yayımlanacaktır. Ayrıca T.C. Millî Savunma Bakanlığı sosyal medya hesaplarında ön başvuru sonuçlarının açıklandığına dair duyuru yayımlanacaktır.

Adayların belirttiği elektronik posta adresine veya cep telefonuna kısa mesaj (SMS) ile bilgilendirme yapılacaktır.

Başvuru Şartı:

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış ve puan almış olmak,

msb
msb sözleşmeli personel alımı

MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL TEMİNİKONTENJANVE NİTELİKLERTABLOSU

1TabipPratisyen2MSBAnkaraTıp Fakültesi mezunu olmak
2Diyetisyen1KPSS P3MSBAnkaraBeslenme ve Diyetetik lisans programından mezun olmak.
3MühendisGıda1KPSS P3MSBAnkaraGıda Mühendisliği lisans programından mezun olmak.
4Veteriner Hekim1KPSS P3MSBAnkaraVeteriner lisans programından mezun olmak.
5Sosyal Çalışmacı5KPSS P3MSBAnkaraSosyal Hizmet, Sosyal Hizmetler, Sosyal Çalışmalar lisans programlarının birinden mezun olmak.
6Psikolog1KPSS P3MSBAnkaraPsikoloji Lisans Programından mezun olmak
7Fizyoterapist1KPSS P3MSBAnkaraFizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programlarının birinden mezun olmak.
8Sağlık TeknikeriFizyoterapi Teknikeri1KPSS P93MSBAnkaraFizik Tedavi, Fizyoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Hidroterapi önlisans programlarının birinden mezun olmak.
9Hemşire6KPSS P3MSBAnkaraHemşirelik lisans programından mezun olmak.

10

Kütüphaneci


1
KPSS P3
MSB

Ankara
Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları lisans programlarının birinden mezun olmak.
11Destek Personeli(1)27KPSS P94MSBAnkaraOrtaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.
12Destek Personeli(2)Hastabakıcı30KPSS P94MSBAnkaraOrtaöğretim Kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri alanı ve dallarından mezun olmak.
13Destek Personeli(3)Resepsiyon Görevlisi3KPSS P94MSBAnkaraOrtaöğretim Kurumlarının Konaklama ve Seyahat Hizmetleri alanı ve dallarının birinden mezun olmak.

14
Destek Personeli(4)
Garson

32
KPSS P94
MSB

Ankara
Ortaöğretim kurumlarının Yiyecek İçecek Hizmetleri alanı Bar, Servis, Hosteslik, Turizm Endüstrisi Servis Hizmetleri dallarının birinden mezun olmak


15

Destek Personeli(5)


Aşçı


14

KPSS P94


MSB


Ankara


Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.
3308 sayılı Kanuna göre aşçılık dalında ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak. (Ortaöğretim kurumlarının Yiyecek Hizmetleri Aşçılık dalından mezun olanlardan belge istenmeyecek, aday diplomasını sisteme yükleyecektir.)

16

Destek Personeli(6)

Berber

2

KPSS P94

MSB

Ankara

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.
3308 sayılı Kanuna göre Erkek Berberliği dalında ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak. (Ortaöğretim kurumlarının Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Erkek Kuaförlüğü dalından mezun olanlardan belge istenmeyecek, aday diplomasını sisteme yükleyecektir.)

17

Destek Personeli(7)

Bayan Kuaförü

2

KPSS P94

MSB

Ankara

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.
3308 sayılı Kanuna göre Kuaförlük dalında ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak. (Ortaöğretim kurumlarının Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Kadın Kuaförlüğü dalından mezun olanlardan belge istenmeyecek aday diplomasını sisteme yükleyecektir.)

18
Destek Personeli(8)
Şoför

4
KPSS P94
MSB

Ankara

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.
D Sınıfı ehliyeti bulunmak (01/01/2016 tarihinden önce ehliyet alanlardan ehliyetini değiştirmeyenler için E sınıfı ehliyet sahibi olmak)

19

Destek Personeli(9)

Terzi

2

KPSSP94

MSB

Ankara

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.
3308 sayılı Kanuna göre bayan veya erkek terziliği dalında ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak.(Ortaöğretim kurumlarının Moda Tasarım Teknolojileri veya Giyim Üretim Teknolojisi alanlarının Erkek veya Kadın Terziliği dallarından mezun olanlardan belge istenmeyecek, aday diplomasını sisteme yükleyecektir.)

20

Destek Personeli(10)

Kuru Temizleme

2

KPSS P94

MSB

Ankara

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.
3308 sayılı Kanuna göre Kuru Temizleme veya Kuru Temizlemecilik dallarında ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak veya M.E.B.’dan onaylı Kuru Temizlemecilik Sertifikası sahibi olmak.

21

Destek Personeli(11)

Kunduracı

1

KPSS P94

MSB

Ankara

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.
3308 sayılı Kanuna göre Ayakkabı Üretimi, Ayakkabı İmalatçılığı Sayacılık veya Ayakkabıcılık dalında ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak.(Ortaöğretim Kurumlarının Ayakkabı ve Saraciye Teknolojisi Alanı ve Dallarından mezun olanlardan belge istenmeyecek, aday diplomasını sisteme yükleyecektir.)

22
Destek Personeli(12)
Kaloriferci

6
KPSS P94
MSB

Ankara

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.
3308 sayılı Kanuna göre Kalorifercilik dalında Ustalık veya Kalfalık Belgesi sahibi veya M.E.B.’dan onaylı Doğalgaz Kalorifer Ateşciliği Sertifikası Sahibi olmak.


23


Destek Personeli(13)


Bahçıvan


6


KPSS P94


MSB


Ankara


Ortaöğretim Kurumlarının Bahçecilik alanı ve dallarından mezun olmak.

24Destek Personel(14)Boya /Badana1KPSS P94MSBAnkaraOrtaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.

3308 sayılı Kanuna göre Boya, Boyacılık ve Yüzey Hazırlama veya Yapı Yüzey Kaplama dallarında ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak. (Ortaöğretim kurumlarının İnşaat Teknolojisi alanının Yapı Yüzey Kaplama ve Yapı Yüzey Kaplamacılığı dallarından mezun olanlardan belge istenmeyecek, aday diplomasını sisteme yükleyecektir.)


25

Destek Personeli(15)

İnşaat/ Duvarcı / Sıvacı


1

KPSS P94


MSB


Ankara


Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.
3308 sayılı Kanuna göre Duvarcılık, Sıvacılık, Yapı Duvar ve Sıva Sistemleri veya Yapı Duvarcılığı dallarında ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak.(Ortaöğretim kurumlarının İnşaat Teknolojisi alanının Yapı Duvarcılığı, Yapı Yüzey Kaplama ve Yapı Yüzey Kaplamacılığı dallarından mezun olanlardan belge istenmeyecek, aday diplomasını sisteme yükleyecektir.)

26
Destek Personeli (16)Hayvan Bakıcısı
2
KPSS P94
MSB

Ankara
Ortaöğretim Kurumlarının Hayvan Sağlığı Alanı-Veteriner Sağlık Dalından veya Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı Alanı-Veteriner Sağlık Dalından mezun olmak.


27

Koruma ve Güvenlik Görevlisi(1)
5


KPSSP93


MSB


Ankara


Herhangi bir önlisans programından mezun olmak.
Erkek adaylar için 170 cm’den, kadın adaylar için 160 cm’den kısa boylu olmamak.Boy uzunluğunun cm cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13 den fazla 17 den az olmamak.(Örneğin 170 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 70+13=83’ten fazla, 70- 17=53’ten az olmaması gerekmektedir.)Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına (silahlı ibareli) sahip olmak.28

Koruma ve Güvenlik Görevlisi (2)


15


KPSS P94MSBAnkaraOrtaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.
Erkek adaylar için 170 cm’den, kadın adaylar için 160 cm’den kısa boylu olmamak. Boy uzunluğunun cm cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13 den fazla 17 den az olmamak.(Örneğin 170 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 70+13=83’ten fazla, 70-17=53’ten az olmaması gerekmektedir.) Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına (silahlı ibareli) sahip olmak.

29
Teknisyen (1)Asansör Bakımcısı
1
KPSS P94
MSB

Ankara
Orta Öğretim Kurumlarının Elektrik – Elektronik Teknolojisi Alanının Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Asansör Sistemleri veya Endüstriyel Bakım Onarım dallarının birinden mezun olmak.

30

Teknisyen (2)

Marangoz

1

KPSS P94

MSB

Ankara
Ortaöğretim Kurumlarının Ahşap Teknolojisi Alanı Ahşap Doğrama İmalatı, Ahşap İskelet İmalatı, Ahşap Yapı (Doğramacılık), Mobilya İmalatı Dalları veya Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanı Ahşap Doğrama Teknolojisi, İç Mekan ve Mobilya Teknolojisi, Mobilya İskeleti ve Döşemesi dallarının birinden mezun olmak.
31Teknisyen (3)Elektrik2KPSS P94MSBAnkaraOrtaöğretim kurumlarının elektrik-elektronik teknolojisi alanı ve dallarından mezun olmak.
32Teknisyen (4)Elektrik (Jeneratör)3KPSS P94MSBAnkaraOrtaöğretim kurumlarının elektrik-elektronik teknolojisi alanı ve dallarından mezun olmak.
33Teknisyen (5)İklimlendirm e2KPSS P94MSBAnkaraOrtaöğretim kurumlarının tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanı ve dallarından mezun olmak.

34
Teknisyen (6)Karocu/Faya nsçı
1
KPSS P94
MSB

Ankara
Orta Öğretim Kurumlarının İnşaat Teknolojisi alanının Yapı Duvarcılığı, Beton Çimento ve zemin teknolojisi, yapı yüzey kaplama, yapı yüzey kaplamacılığı dallarının birinden mezun Olmak
35Teknisyen (7)Kaynak1KPSS P94MSBAnkaraOrta Öğretim Kurumlarının Metal Teknolojisi alanı Kaynakçılık dalından Mezun Olmak

36

Tekniker (1)

İklimlendirm e

1

KPSS P93

MSB

Ankara
İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve soğutma Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.
37Tekniker (2)Makine2KPSS P93MSBAnkaraMakine ön lisans programından mezun olmak.
38Tekniker (3)İnşaaat1KPSS P93MSBAnkaraİnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.
39Tekniker (4)Elektrik1KPSS P93MSBAnkaraElektrik Önlisans Programından mezun olmak

40
Tekniker (5)
Peyzaj

1
KPSS P93
MSB

Ankara
Peyzaj, Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Çevre Tasarımı önlisans programlarının birinden mezun olmak.

41

Büro Personeli(1)


21

KPSSP93

MSB

Ankara
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

42
Büro Personeli (2)Muhasebe/Ö n Muhasebe
2
KPSS P93
MSB

Ankara
Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarının birinden mezun olmak.

43

Büro Personeli (3)


1

KPSS P93

MSB

Ankara (Şereflikoçhis ar)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

44

Büro Personeli (4)


2

KPSS P93

MSB

Kars
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

45

Büro Personeli (5)


2

KPSS P93

MSB

Kars (Sarıkamış)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

46

Büro Personeli (6)


2

KPSS P93

MSB

Zonguldak (Devrek)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

47

Büro Personeli (7)


1

KPSS P93

MSB

Kırşehir (Kaman)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

48

Büro Personeli (8)


2

KPSS P93

MSB

Van (Başkale)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

49

Büro Personeli (9)


1

KPSS P93

MSB

Van (Özalp)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

50

Büro Personeli (10)


1

KPSS P93

MSB

Van (Erciş)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

51

Büro Personeli(11)


2

KPSSP93

MSB

Bingöl(Karlıo va)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

52

Büro Personeli (12)


1

KPSS P93

MSB

Bingöl (Solhan)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

53

Büro Personeli (13)


2

KPSS P93

MSB

Muş (Varto)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

54

Büro Personeli (14)


2

KPSS P93

MSB

Giresun (Şebinkarahisa r)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

55

Büro Personeli (15)


1

KPSS P93

MSB

Giresun (Alucra)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

56

Büro Personeli (16)


1

KPSS P93

MSB

Giresun (Görele)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

57

Büro Personeli (17)


1

KPSS P93

MSB

Çorum (İskilip)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

58

Büro Personeli (18)


1

KPSS P93

MSB

Samsun (Vezirköprü)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

59

Büro Personeli (19)


1

KPSS P93

MSB

Diyarbakır (Çınar)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

60

Büro Personeli (20)


2

KPSS P93

MSB

Diyarbakır (Silvan)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

61

Büro Personeli(21)


1

KPSSP93

MSB

Diyarbakır(Bis mil)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

62

Büro Personeli (22)


1

KPSS P93

MSB

Batman (Kozluk)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

63

Büro Personeli (23)


1

KPSS P93

MSB

Batman
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

64

Büro Personeli (24)


2

KPSS P93

MSB

Mardin (Nusaybin)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

65

Büro Personeli (25)


1

KPSS P93

MSB

Mardin (Kızıltepe)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

66

Büro Personeli (26)


1

KPSS P93

MSB

Mardin (Midyat)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

67

Büro Personeli (27)


1

KPSS P93

MSB

Erzurum (Hınıs)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

68

Büro Personeli (28)


2

KPSS P93

MSB

Ardahan
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

69

Büro Personeli (29)


1

KPSS P93

MSB

Erzincan (Kemaliye)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

70

Büro Personeli (30)


1

KPSS P93

MSB

Erzincan (Tercan)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

71

Büro Personeli(31)


2

KPSSP93

MSB

Isparta(Eğirdir )
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

72

Büro Personeli (32)


2

KPSS P93

MSB

Antalya (Finike)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

73

Büro Personeli (33)


1

KPSS P93

MSB

İstanbul (Adalar)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

74

Büro Personeli (34)


1

KPSS P93

MSB

İstanbul (Avcılar)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

75

Büro Personeli (35)


2

KPSS P93

MSB

İstanbul (Bakırköy)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.


76

Büro Personeli (36)
1

KPSS P93


MSB

İstanbul (Beyoğlu)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.


77

Büro Personeli (37)


2

KPSS P93

MSB

İstanbul (Büyükçekme ce)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

78

Büro Personeli (38)


1

KPSS P93

MSB

İstanbul (Esenler)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

79

Büro Personeli (39)


1

KPSS P93

MSB

İstanbul (Güngören)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

80

Büro Personeli (40)


1

KPSS P93

MSB

İstanbul (Kağıthane)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

81

Büro Personeli(41)


1

KPSSP93

MSB

İstanbul(Küçü kçekmece)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

82

Büro Personeli (42)


2

KPSS P93

MSB

İstanbul (Zeytinburnu)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

83

Büro Personeli (43)


1

KPSS P93

MSB

İzmir (Çeşme)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

84

Büro Personeli (44)


1

KPSS P93

MSB

Manisa (Demirci)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

85

Büro Personeli (45)


1

KPSS P93

MSB

Manisa (Akhisar)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.


86

Büro Personeli (46)
1

KPSS P93


MSB

Manisa (Soma)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.


87

Büro Personeli (47)


2

KPSS P93

MSB

Manisa (Turgutlu)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

88

Büro Personeli (48)


2

KPSS P93

MSB

Kastamonu (İnebolu)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

89

Büro Personeli (49)


1

KPSS P93

MSB

Kayseri (Develi)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

90

Büro Personeli (50)


1

KPSS P93

MSB

Kayseri (Pınarşı)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

91

Büro Personeli(51)


1

KPSSP93

MSB

Kocaeli(Kandı ra)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

92

Büro Personeli (52)


1

KPSS P93

MSB

Sakarya (Karasu)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

93

Büro Personeli (53)


2

KPSS P93

MSB

Konya (Cihanbeyli)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

94

Büro Personeli (54)


1

KPSS P93

MSB

Konya (Akşehir)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

95

Büro Personeli (55)


1

KPSS P93

MSB

Konya (Beyşehir)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

96

Büro Personeli (56)


1

KPSS P93

MSB

Konya
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

97

Büro Personeli (57)


2

KPSS P93

MSB

Hakkari (Yüksekova)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

98

Büro Personeli (58)


1

KPSS P93

MSB

Hakkari
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

99

Büro Personeli (59)


1

KPSS P93

MSB

Karaman (Ermenek)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

100

Büro Personeli (60)


1

KPSS P93

MSB

Kahramanmar aş (Göksun)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

101

Büro Personeli(61)


1

KPSSP93

MSB

Kahramanmar aş(Pazarcık)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

102

Büro Personeli (62)


1

KPSS P93

MSB

Kahramanmar aş (Elbistan)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

103

Büro Personeli (63)


1

KPSS P93

MSB

Elazığ (Palu)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

104

Büro Personeli (64)


1

KPSS P93

MSB

Elazığ (Karakoçan)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

105

Büro Personeli (65)


1

KPSS P93

MSB

Malatya (Arapgir)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

106

Büro Personeli (66)


1

KPSS P93

MSB

Malatya (Darende)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

107

Büro Personeli (67)


1

KPSS P93

MSB

Malatya (Pütürge)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.


108

Büro Personeli (68)
1

KPSS P93


MSB

Malatya (Hekimhan)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.


109

Büro Personeli (69)


1

KPSS P93

MSB

Adıyaman (Besni)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

110

Büro Personeli (70)


1

KPSS P93

MSB

Tunceli (Çemişgezek)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

111

Büro Personeli(71)


1

KPSSP93

MSB

Yozgat(Akdağ mağdeni)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

112

Büro Personeli (72)


1

KPSS P93

MSB

Yozgat (Çekerek)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

113

Büro Personeli (73)


2

KPSS P93

MSB

Yozgat (Sorgun)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

114

Büro Personeli (74)


1

KPSS P93

MSB

Sivas (Gürün)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

115

Büro Personeli (75)


1

KPSS P93

MSB

Sivas (Yıldızeli)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

116

Büro Personeli (76)


1

KPSS P93

MSB

Sivas (Şusehri)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

117

Büro Personeli (77)


1

KPSS P93

MSB

Sivas (Zara)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

118

Büro Personeli (78)


1

KPSS P93

MSB

Sivas (Şarkışla)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

119

Büro Personeli (79)


1

KPSS P93

MSB

Ordu (Gölköy)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

120

Büro Personeli (80)


1

KPSS P93

MSB

Gümüşhane (Kelkit)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

121

Büro Personeli(81)


1

KPSSP93

MSB

Gümüşhane(Şi ran)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

122

Büro Personeli (82)


1

KPSS P93

MSB

Artvin (Şavşat)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

123

Büro Personeli (83)


1

KPSS P93

MSB

Adana (Ceyhan)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

124

Büro Personeli (84)


1

KPSS P93

MSB

Gaziantep (Islahiye)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

125

Büro Personeli (85)


1

KPSS P93

MSB

Çanakkale (Biga)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

126

Büro Personeli (86)


1

KPSS P93

MSB

Bursa (Yenişehir)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

127

Büro Personeli (87)


1

KPSS P93

MSB

Şanlıurfa (Akçakale)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

128

Büro Personeli (88)


1

KPSS P93

MSB

Şanlıurfa (Birecik)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

129

Büro Personeli (89)


5

KPSS P93

MSB

Şanlıurfa
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

130

Büro Personeli (90)


1

KPSS P93

MSB

Şanlıurfa (Suruç)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

131

Büro Personeli(91)


1

KPSSP93

MSB

Şanlıurfa(Vira nşehir))
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

132

Büro Personeli (92)


2

KPSS P93

MSB

Şırnak (Cizre)
Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden veya Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir