Jandarma

Tim Jandarma Çizgi Filmi Bütün Bölümler

tim jandarma çizgi film

Kahraman Jandarmamız çizgi filmin rengârenk dünyasında çocuklarımızla buluşuyor! Jandarma Genel Komutanlığı Genel Sekreterlik Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından geleceğin büyükleri çocuklarımıza, jandarmanın icra ettiği görevleri anlatabilmek ve jandarmayı sevdirmek amacıyla hazırlatılan Tim Jandarma çizgi film serisi ilk bölümüyle yayında!

timjbanner
tim jandarma çizgi filmi

Çocuk gelişimine uygun şekilde, şiddet olgusundan uzak bir içerikle senaryolaştırılan ve kurgulanan yapımda, farklı yeteneklere sahip çocuk kahramanlardan kurulu Tim Jandarma ekibi, yerli ve milli savunma sanayimizin göz bebeği araçlarımızı sembolize eden gelişmiş araç ve ekipmanlarıyla maceradan maceraya koşuyor olacaklar.

3D animasyon tekniği ile hazırlanan yedişer dakikalık 13 bölümden oluşan yapımda, çocuklarımız; yapımda rol alan sanal birer rol model olan çocuk kahramanlarımızla birlikte, kazanmaları planlanan kişisel erdemleri edinecekler. Aynı zamanda Jandarmamızın görev alanında bulunan, hayvanları koruma, mahsur kalanları kurtarma, çevre temizliği, siber güvenlik, Çanakkale Şehitler Abidesi’nin korunması gibi konuları da yine çocukların dilinden izleyecekler.

Tim Jandarma çizgi film serisinin 8’inci bölümü www.youtube.com/TimJandarma sayfasından yayınlanacaktır.

https://youtube.com/watch?v=cR2erAOGZrk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir