Jandarma, Jandarma Astsubay

Jandarma Çıkmış Sorular

jsgaa 1

Jandarma genel komutanlığı her sene personel temini yapmaktadır. Personel temini yaparken üniversiteler aracılığı veya ösym tarafından sınavlar açmaktadır.

Jandarma Uzman Çavuşluktan Astsubaylığa Geçiş Sınavı Soruları

Jandarma Genel Komutanlığı kurum içerisinde uzman erbaşlıktan astsubaylığa geçmek isteyen adaylar için kendi bünyesinde sınavlar yapmaktadır. Sınav soruları 100 sorudan oluşmaktadır. Her sene binlerce uzman çavuş ve uzman jandarmalar astsubaylığa geçiş için ter dökmektedir. Astsubaylık sınavına hazırlanmak için şu aşamada hazırlanmaları gereken toplam 115 konu bulunmaktadır. Sınava girecek adaylar için Jandarma Personel Sınavı uygulamamızı deneyebilirsiniz. Android ve İos Sürümünü mağazalardan indirebilirsiniz.

Not: Uygulama içerisinde 115 konudan sorular ve sınav formatıyla birebir uyumlu 100 soruluk Denemeler bulunmaktadır. Ayrıca Çıkmış sorular ve mevzuat konularının tamamı bulunmaktadır.

2024 Yılı JSPS Sınavı

2024 Yılı JSPS Sınavı

Jandarma Çıkmış Sorular

Jandarma İhtisas sınavı Soruları

Jandarma Personeli içerisinde çeşitli branşlar bulunmaktadır bu branşlar için yine aynı formatta bulunan 115 konuluk sınav yapılmaktadır. Bu sınava Jandarma da görev yapan Uzman Erbaş Uzman Jandarma Jandarma Astsubay ve Jandarma Subayların hepsi girebilmektedir. Jandarma İhtisas Sınav Sorularına Ulaşmak için geliştirilmiş uygulamamızı indirebilirsiniz. Alternatif olarak Aöf Sitesinden sadece son senenin çıkmış sorularına ulaşabilirsiniz.

Uygulama linklerimiz : JSPS

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir