JSPS, Jandarma

Jandarma ve Sahil Güvenlik Personel Sınavı (JSPS) Sonuçları Açıklandı

JSPS sinav sonuclari

Jsps Sınav sonuçları açıklandı mı? Jsps Sınav Sonuçlarına İtiraz Nasıl Yapılır? Jsps Baraj Puanı Kaç olacak? gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Personel Sınavı (JSPS) Sonuçları Açıklandı. Başkent Üniversitesinin hazırlamış olduğu sınav 03.11.2021 tarihinde açıklanmıştır.

Uzman Erbaşlıktan Astsubaylığa Geçiş ve Sözleşmeli Astsubaylıktan muvazzaf astsubaylığa geçiş için 2021 yılında gerçekleştirilen sınav sonuçları açıklanmıştır. Jandarma Personellerinin kıyasıya yarıştığı bu sınavda uygulamamızı kullanan bir çok kullanıcıdan sınav sonunda olumlu mesajlar almaya başladık. Bizi tercih eden kullanıcılarımıza teşekkür ediyoruz.

JSPS Sınav Sonuçları

Jsps Sınav sonuçları başkent üniversitesi üzerinden yayınlanmıştır. Sorgulamak için; http://onlinebedam.baskent.edu.tr/institute-exam/sorgula linke tıklayınız.

JSPS Sınav Sonuçlarına İtiraz Nasıl Yapılır?

23.10.2021 tarihinde gerçekleştirilmiş olan JSPS sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonucuna itirazda bulunmak isteyen adayların, aşağıda belirtilen Üniversite hesabına 50 TL yatırarak dekont ile birlikte bedam@baskent.edu.tr adresine bilgilerini (Ad Soyad ve TC Kimlik No) iletmeleri gerekmektedir..

Alıcı: Başkent Üniversitesi
IBAN: TR 97 0013 4000 0007 9691 0001 16

JSPS Baraj Puanı

JSPS baraj puan 2021 yılı için açıklanmamıştır alım sayısı netleştikten sonra baraj puanları açıklanacaktır. 2020 yılında baraj puanı 45-50 arasında olmuştur.

jsps sınavı
jsps sınavı

Apple Store İndir : JSPS Sınavı

Google Play İndir: JSPS Sınavı

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir