Gündem, Jandarma, Jandarma Astsubay, Jandarma Subay

Jandarma Astsubaylığa Geçiş ve İhtisas Sınavı

Adsiz 12

Jandarma Astsubaylığa Geçiş ve İhtisas Sınavı

Jandarma Astsubaylığa Geçiş ve İhtisas Sınavı Uygulaması içerisinde sınavda çıkacak toplam 115 konu yer almaktadır ve binlerce soru yer almaktadır. Uygulama içerisinde çıkmış sorular ve jandarma mevzuat konuları bulunmaktadır. Her geçen gün soru sayısı arttırılarak devam etmektedir. Uygulama içerisinde jandarma mevzuat konularından tahkikat hazırlama jandarma tutanak örnekleri bulunmaktadır.

2024 Yılı JSPS Sınavı

2024 Yılı JSPS Sınavı

2024 yılı JSPS Sınavı

2024 yılı JSPS Sınavı

Jandarma Astsubaylığa Geçiş ve İhtisas Sınavı

Jandarma ve Sahil Güvenlik Kategorisi içerisinde güncel kanun, yönetmelik ve sınavda çıkabilecek her konudan sorular mevcuttur. Her konudan denemeler mevcuttur ve Güncellemeler ile Soru sayıları arttırılmaktadır. Uygulamayı etkin bir şekilde kullanabilmeniz için Sınav Bilgilendirme bölümü, favorilerim bölümü, yapılacaklar bölümü, wallpaper bölümü, haberler bölümü ve eticaret bölümü bulunmaktadır. Eticaret bölümü şuanda aktif değildir. Sorular test olup anlık olarak cevap şıklarını görebilirsiniz ve akılda kalıcı bir şekilde pratik yapmış olursunuz. Sorular önemli kanun ve yönetmelik maddeleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK PERSONELİ MESLEK İÇİ SINAVLARA HAZIRLIK UYGULAMASI İÇERİĞİ;

JSPS

Bu kategoride Jandarma ve sahil güvenlik personelinin astsubaylığa geçiş ve ihtisas sınavlarına hazırlanmaları için en kapsamlı şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca meslek içerisinde jandarma mevzuat konularından yararlanmaları da sağlanmaktadır. Uygulama içerisinde Güncel Kanun ve Yönetmeliklerin (115 konu) hepsi ve binlerce soru bulunmaktadır. Her konudan en az 10 soru bulunmaktadır. Sorular kanun ve yönetmeliklerin madde sayılarına göre değişmektedir. Soru sayıları sürekli arttırılmaktadır.

ÇIKMIŞ SORULARJANDARMA SAHİL GÜVENLİK İÇİN ÇIKMIŞ SORULAR BULUNMAKTADIR

JANDARMA MEVZUAT ;

JANDARMA TEŞKİLATI MENSUPLARININ UYGULAMADA EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUKLARI KANUN, YÖNETMELİK, İDARİ PARA CEZALARI, Tahkikak dosyaları. Adli kolluk kitabı, tutanaklar BULUNMAKTADIR.* ASAYİŞ OLAYLARINDA ANLIK BİLGİ EDİNEBİLİR * KURUM İÇERİSİNDE SAVUNMA VE CEZALAR HAKKINDA BİLGİ EDİNEBİLİR * GÜNCEL OLARAK KANUN VE YÖNETMELİKLERDEN YARARLANILABİLİR * İDARİ PARA CEZALARI HAKKINDA BİLGİ EDİNEBİLİR BU UYGULAMA SİZLERİ KİTAP TAŞIMA DERDİNDEN KURTARIP ELİNİZİN ALTINDA SÜREKLİ KULLANABİLECEĞİNİZ SÜREKLİ DEĞİŞEN KANUN VE YÖNETMELİKLERİ EKSTRA PARA VERMEDEN GÜNCEL BİR ŞEKİLDE BULABİLECEĞİNİZ TÜM KUVVETLERİN KULLANABİLECEĞİ EN KAPSAMLI MOBİL UYGULAMADIR. MESLEK İÇERİSİNDEKİ PERSONELİN İSTEKLERİNE GÖRE ANINDA GÜNCELLEŞTİRİLMEKTEDİR.

Jandarma Astsubaylığa Geçiş ve İhtisas Sınavı Uygulaması içerisinde sınavda çıkacak toplam 115 konu yer almaktadır ve her konudan sorular denemeler, çıkmı sorular bulunmaktadır. Her geçen gün soru sayısı arttırılarak devam etmektedir.

 

Konular Bölümü

Sınavda çıkacak 115 konunun tamamı bulunmaktadır

Sorular Bölümü

Kanunlardan ve Yönetmeliklerden binlerce soru bulunmaktadır.

Test Quiz Modülü

Sorular karşınıza test olarak gelmektedir.

Çıkmış Sorular

Jandarma çıkmış sorular bulunmaktadır.

Haberler Bölümü

Güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Jandarma Mevzuat

Jandarma Mevzuat Konuları Bulunmaktadır

 

 

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir